14/12/1402

رونمایی از اولین محصول تولیدی شرکت ادوات کشاورزی تراکتورسازی ایران
دستگاه بیلر بتحت عنوان محصول تولیدی شرکت ادوات کشاورزی تراکتورسازی رونمایی شد.
مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران با اعلام این خبر گفت: با تلاش متخصصین شرکت ادوات کشاورزی تراکتورسازی و ساخت اولین دستگاه این شرکت با نام بیلر BL-S1 ITM، مجموعه صنعتی تراکتورسازی ایران نیز به مجموعه تولید کنندگان ادوات کشاورزی پیشرفته پیوست.
مصطفی وحیدزاده افزود: این دستگاه از نوع بیلر مکعبی بوده که می تواند علوفه را از زمین های کشاورزی جمع آوری و پس از بسته بندی و گره زنی آماده حمل برای انبارداری و استفاده در دامداری ها نماید.
وی با اشاره به اینکه سازندگان مطرح جهانی در تولید بیلر کشورهای آمریکا، آلمان و ایتالیا می باشند اضافه کرد: طراحی و ساخت این دستگاه در شرکت ادوات کشاورزی تراکتورسازی با الگو برداری از نمونه های آلمانی و آمریکایی و متناسب با نیازهای کشاورزی مزارع ایران و قابلیت کار با تراکتورهای تولیدی شرکت تراکتورسازی انجام شده است.
وحیدزاده تاکید کرد: سرعت چرخش شفت 540 دور در دقیقه، توان مورد نیاز 40 اسب بخار، جعبه دنده مکانیکی، ارتفاع 209 سانتیمتری، اندازه بسته تولید 45*35 سانتیمتر، طول بسته های تولیدی با فشردگی زیاد از 35 الی 125 سانتیمتر و حداکثر عرض دهانه ورودی بالابر علوفه 175 سانتیمتر و … تعدادی از مشخصات فنی این محصول می باشد.
به گفته این فعال حوزه صنعت کشور از ویژگیهای این محصول، قیمت رقابتی، سادگی کارکرد، قابلیت اطمینان بالا و تناسب با مزارع و تراکتورهای موجود در ایران و دسترسی آسان به قطعات یدکی آن می باشد.
وی یادآور شد: برنامه ریزی برای تولید سری صفر و انبوه این محصول و عرضه به مشتریان داخلی و بازارهای صادراتی برای سال آینده صورت گرفته است.
گفتنی است شرکت ادوات کشاورزی تراکتورسازی بعنوان دوازدهمین شرکت گروه صنعتی تراکتورسازی ایران در سال 1401 تاسیس گردیده و مسئولیت عرضه انواع ادوات کشاورزی را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.